Visai netoli Plungės – vos už 4 kilometrų nuo miesto centro, Glaudžių kaime, yra įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Ąžuolo vartai“.

Išpuoselėta aplinka, jauki pokylių salė, tvarkingi miegamieji kambariai, skanus maistas – visa tai ir dar daugiau jūsų šventėms bei poilsiui siūlo paslaugūs šeimininkai.

Netoli pagrindinio kelio, vaizdingoje vietoje – miško paunksmėje esanti sodyba kiekvienam apsilankiusiam neabejotinai paliks malonius prisiminimus.

Įsimintinoms jūsų šventėms – vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniams – siūlome erdvią, gražiai sutvarkytą pokylių salę. Čia telpa iki 90-ies žmonių.

Galime papuošti įprastus, stačiakampio formos arba ovalius staliukus.

Pagal užsakovų pageidavimus surasime profesionalius dekoravimo meno specialistus arba patys pasirūpiname dekoracijomis – staltiesės, kėdžių užvalkalai ir kaspinai, žvakės, servetėlės, balionai ir kiti šventės atributai gali būti prabangios aukso spalvos, dangaus mėlynumo, elegantiškai baltos ir kitokių spalvų. Taip pat galime užsakyti norimas gėles ir puokštes.

„Ažuolo vartai“ – sodyba ne tik šventėms, bet ir atgaiva sielai. Gamtos apsuptyje iš vienos pusės ošia miškas, iš kitos – akį džiugina didžiulis švarus tvenkinys, į kurį tikrai norisi pūkštelėti šiltą vasaros dieną.

Sodybos aplinkoje daug gėlių ir žalumos. Visur švara ir tvarka, didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Šalia pastato yra terasa, aplink įrengtas apšvietimas, padaryta graži pavėsinė, sūpynės vaikams, pastatyti suoliukai.

Aktyvesniems svečiams siūlome apsilankyti lauko tinklinio aikštelėje, taip pat siūlome mobilią pirtį ir vandens kubilą.